súťaž

Nachádzate sa tu

Okresná organizácia Košice II. zorganizovala MDD v prostredí rekreačného zariadenia Alpinka

Strana SMER – sociálna demokracia v Košiciach už tradične každý rok organizuje zaujímavé podujatia z príležitosti Medzinárodného dňa detí. Tak tomu bolo aj tento rok, kedy Okresná organizácia Košice II. zorganizovala takéto podujatie v prekrásnom prostredí rekreačného zariadenia Alpinka. Vážnosť podujatia potvrdila aj účasť predstaviteľov SMER – sociálna demokracia, ktorého sa zúčastnili europoslankyňa Monika Smolková, krajský predseda a minister životného prostredia Peter Žiga a minister zdravotníctva Viliam Čislák.

Skvelá nálada, obrovská radosť a maximálna spokojnosť

Popoludnie poslednej májovej soboty patrilo od 13. hodiny na najväčšom rožňavskom sídlisku Juh všetkým deťom. Práve pre nich okresná organizácia strany SMER-SD v Rožňave pripravila pri príležitosti Medzinárodného dňa detí množstvo skvelej zábavy, rôznych súťaží a obľúbených atrakcií.

Krátko po 14. hodine podujatie otvoril poslanec NR SR a predseda okresnej organizácie SMER-SD Ján Babič, ktorý privítal všetkých rodičov, starých rodičov a osobitne najmladších účastníkov – deti. Hneď po jeho vystúpení pozdravil všetkých prítomných aj štátny tajomník MPSVaR SR Jozef Burian.

Hasičská súťaž - Memoriál Júliusa Pavloviča - Hronec

V štvrtú májovú nedeľu sa v obci Hronec, uskutočnila hasičská súťaž družstiev dobrovoľných hasičov - Memoriál Júliusa Pavloviča. Akciu podporila aj okresná organizácia strany SMER - sociálna demokracia, ktorú na podujatí zastupoval okresný predseda strany SMER - SD v Brezne Ján Račák. Víťazom spomedzi 13 družstiev sa stalo družstvo z Bystrej, druhé miesto obsadilo domáce družstvo z Hronca a tretie miesto si odnieslo družstvo Polomka A. Body za umiestnenie v tomto podujatí sa započítavali do Horehronskej hasičskej ligy.

Otvorenie 19. ročníka krajskej súťaže hasičských jednotiek

Družstvá hasičov z celého banskobystrického kraja boli dnes ráno pripravené súťažiť v predpísaných disciplínach, aby ukázali svoje zručnosti. Tri najlepšie družstvá postúpia na celoslovenskú súťaž. Všetkých účastníkov pozdravili a veľa športových úspechov zaželali podpredsedníčka NR SR Jana Laššáková a primátor hostiteľskej Banskej Bystrice Ján Nosko.

Súťaž "O najchutnejší Jánsky guľáš"

V sobotu 27. júna 2015 sa v obci Hronec uskutočnila tradičná súťaž "O najchutnejší Jánsky guľáš". Organizátorom podujatia bola obec Hronec, v zastúpení starostu Bohuslava Nemkyho. Okresnú organizáciu strany SMER - SD v Brezne na akcii zastupoval okresný predseda Ján Račák a okresný administrátor Matúš Medin Račák. Do súťaže sa prihlásilo 8 družstiev a medzi nimi bolo aj družstvo klubu strany SMER - SD v Hronci. Porota po dôkladnom zhodnotení rozhodla, že najchutnejší guľáš navarilo družstvo klubu strany SMER - SD v Hronci. Na záver príjemnej soboty bola zapálená „Jánska vatra“.

Deň obce Halič a 5. ročník súťaže vo varení guľášu

Ďalšie z vydarených podujatí, na ktorom sa Okresná organizácia SMER – sociálna demokracia Lučenec spolu aj s jej predsedom Ing. Branislavom Hámorníkom aktívne prezentovala, bol Deň obce Halič spojený s 5. ročníkom súťaže vo varení guľášu v rámci Haličského búčova, dňa 15.08.2015. Okrem výborného guľášu, ktorý chutil nielen samotným účastníkom pätnástich súťažných družstiev, ale aj mnohým návštevníkom, sme už tradične tento deň spríjemnili deťom i dospelým. Deti potešili balóny s lízankami a ich rodičov rôzne merkantilové predmety s logom strany SMER – sociálna demokracia.

Buzitka - 4. ročník súťaže vo varení kotlíkového guľášu

Ďalšie z vydarených podujatí, na ktoré nás pozval starosta obce Buzitka – Mirko Malatinec a na ktorom sa Okresná organizácia SMER – sociálna demokracia Lučenec spolu aj s jej predsedom Ing. Branislavom Hámorníkom aktívne prezentovala bol 4. ročník súťaže vo varení kotlíkového guľášu. Okresná organizácia sa z ôsmych prihlásených súťažných družstiev umiestnila na prvom mieste. Pekný výsledok nás všetkých potešil.

Stránky

Subscribe to RSS - súťaž