Regióny

Nachádzate sa tu

 

29. 5. 2018

Dňa 1. mája 2018 sa v obci Kokšov-Bakša už po druhýkrát uskutočnilo Stavanie mája.

small
23. 5. 2018

Mamka moja zlatá, mamka, mamička

tebe patrí táto prekrásna kytička.

Nech ti povie každý lupienok, aj kvet,

že si mamička môj celučičký svet.

 

Tieto vrúcne slová zahrejú srdce každej mamy.

small
12. 5. 2018

V sobotu 12. mája 2018 sa v obci Lehôtka, v okrese Lučenec, uskutočnili milé kultúrno-spoločenské podujatia. Vo svojom slávnostnom príhovore pri príležitosti Dňa matiek starosta obce Richard Laššan poďakoval všetkým prítomným matkám za ich múdrosť, starostlivosť, lásku, ktorú odovzdávajú deťom pri ich výchove a zaželal im veľa zdravia a radosti zo svojich detí.

small
10. 5. 2018

V Parku Ľ. Štúra vo Zvolene usporiadala okresná organizácia Oslavy 1. mája. K účastníkom podujatia sa prihovorili poslanci NR SR Ján Senko a Jozef Ježík ako aj europoslanec Vladimír Maňka. O dobrú náladu sa postarala ľudová hudba "Zvolenskí vrchári".

small
9. 5. 2018

Okresná organizácia SMER-SD Košice-okolie, Okresný úrad Košice-okolie ako aj predstavitelia miestnej samosprávy si dňa 09.mája.2018, pri pamätníku padlých hrdinov II. svetovej vojny, pripomenuli pietnym aktom ukončenie druhej svetovej vojny a víťazstvo nad fašizmom. Pri tejto príležitosti všetci prítomní položili vence a spoločne tak vzdali úctu všetkým padlým v boji proti fašizmu. 

small
9. 5. 2018

Dňa 9. mája sme si pripomenuli 73. výročie víťazstva nad fašizmom. Pri tejto príležitosti sa konalo spomienkové stretnutie organizované Okresným úradom Sobrance, Okresnou radou Smer SD Sobrance a ZO Slovenského zväzu protifašistických bojovníkov. Toto stretnutie bolo spojené s pietnym aktom kladenia vencov k pamätníku padlých vojakov Červenej armády na Námestí slobody, v mestskom parku v Sobranciach.

small
5. 5. 2018

V prvú májovú sobotu dňa 05. mája 2018 pri príležitosti Dňa víťazstva nad fašizmom sa v obci Šiatorská Bukovinka v športovom a oddychovom areáli pod hradom Šomoška konal už tradičný volejbalový turnaj, ktorý každoročne organizuje starosta obce Juraj Badinka aj so svojimi priateľmi zo širokého okolia.

Volejbalový turnaj prišli svojou prítomnosťou podporiť aj členovia okresnej rady Okresnej organizácie SMER – SD Lučenec.        

small
5. 5. 2018

Už tradične v prvú májovú sobotu dňa 05. mája 2018 sa v obci Budiná, v okrese Lučenec, uskutočnil 25. ročník regionálnej prehliadky sólistov-heligónkarov z okresu Lučenec, Poltár a širšieho okolia.

small
5. 5. 2018

Slávnostné zhromaždenie pri príležitosti ukončenia 2. svetovej vojny  "Dňa víťazstva nad fašizmom", ktoré sa konalo v Nitre a zúčastnili sa ho členovia strany SMER-SD, ktorí si ho zároveň uctili položením venca k Pamätníku osloboditeľov. 

small
5. 5. 2018

V utorok 1. Mája sa v Čermeľskom údolí na Alpinke uskutočnili oslavy Sviatku práce, ktoré si pripomínajú milióny ľudí na svete. Slnečné počasie do areálu prilákalo množstvo návštevníkov, ku ktorým sa prihovorili poslankyňa Európskeho parlamentu Monika Smolková a podpredseda vlády Slovenskej republiky a podpredseda strany SMER- sociálna demokracia Richard Raši.

small
4. 5. 2018

Dňa 04. mája 2018 členky Okresnej rady Okresnej organizácie SMER-SD Lučenec v spolupráci so zamestnancami strediska zorganizovali a pripravili pre prijímateľky sociálnych služieb v stredisku AMBRA slávnostné posedenie pri príležitosti Dňa matiek.

small
1. 5. 2018

Predseda strany SMER - sociálna demokracia Robert Fico oslávil Sviatok práce stretnutiami s ľuďmi v regiónoch. Na fotkách dnešné stretnutia R. Fica s občanmi v Trnave a v Nitre.

Vystúpenie R. Fica na 1. mája v Nitre

small
27. 4. 2018

Okresná organizácia SMER – sociálna demokracia v Lučenci, poslanec zastupiteľstva BBSK a poslanec MsZ v Lučenci – Branislav Hámorník aj tohto roku pokračovali v tradícii stavania mája.  Na mestskom sídlisku RÚBANISKO III v Lučenci dňa 27. apríla 2018 zorganizovali a pripravili pre členov okresnej organizácie strany a pre obyvateľov sídliska akciu s názvom „RÚBANISKOVÉ STAVANIE MÁJA“.

small
27. 4. 2018

Strana SMER-SD si každý rok pripomína tradície aj stavaním mája vo Veľkom Krtíši. V piatok 27. 04. 2018 zástupcovia strany spolu s mestom Veľký Krtíš zorganizovali peknú kultúrno-spoločenskú akciu. Za organizátorov sa na podujatí prihovoril prednosta Okresného úradu vo Veľkom Krtíši Jozef Cuper, spolu s poslancom VÚC doktorom Ondrejom Kolárom. Postavenie mája ocenilo niekoľko desiatok ľudí potleskom.

 

small
22. 3. 2018

MDŽ Topoľčany

small
22. 3. 2018

Ako každý rok, aj tento mesiac si Okresná organizácia SMER-SD v Prešove pripomenula Medzinárodný deň žien prípravou prijemného posedenia v kruhu nielen žien, ale aj členov Okresnej rady a poslancov MsZ a VÚC.Na úvod privítala Okresná predsedníčka Ing. Svetlana Pavlovičová, MBA všetkých prítomných a zaželala ženám k tomuto sviatku len to najlepšie. Počas celého posedenia vládla veselá atmosféra, plná smiechua dobrej hudby.

small
19. 3. 2018

Dňa 28.2.2018 sa v priestoroch veľkej zasadačky Okresnej kancelárie SMER-SD v Prešove o 16:00 hod.  konal Okresný hodnotiaci snem po ktorom nasledovala diskusia s PhDr. Mgr.

small
14. 3. 2018

Poslanec NR SR Mikuláš Krajkovič si už tradične i v tomto roku uctil ženy počas ich sviatku MDŽ. Navštívil základné a materské školy v meste rovnako tak i ženy Jednoty dôchodcov Slovenska vo Svidníku. Každú obdaril kvetinou a zároveň im zaželal, aby boli zdravé, šťastné a milované nielen v tento deň, ale počas všetkých dní ich života.

small
14. 3. 2018

Športová hala na Štiavničkách v Banskej Bystrici bola v nedeľu 11. marca svedkom pôsobivých umeleckých vystúpení. Tohtoročné oslavy MDŽ v Banskej Bystrici, ktoré organizuje strana SMER-SD boli opäť výnimočné a organizátori, napriek problémom, získali množstvo pozitívnych ohlasov od zúčastnených dám, a to nielen na mieste podujatia ale aj dodatočne. Publikum pozdravil podpredseda vlády SR a podpredseda strany SMER-SD Peter Pellegrini.

small
14. 3. 2018

V meste Zvolen si okresná organizácia strany SMER-SD pravidelne pripomína sviatok MDŽ kultúrnym predstavením v divadle. V utorok 06. 03. mali prítomní diváci možnosť vzhliadnuť vynikajúcu divadelnú hru Beta, kde si?, ktorá hovorí o negatívnom tlaku verejnej mienky. Pred podujatím boli symbolicky ocenené dve dámy zo Zvolena, ktoré sa aktívne angažujú vo svojom okolí.

small
11. 3. 2018

Dňa 11.3.2018 sa v obci Ploské opäť konalo podujatie k MDŽ. Starosta obce a okresný predseda SMER-SD Košice-okolie, Ing. František Petro, predniesol krátky príhovor, v ktorom ženám zablahoželal k ich sviatku. Potom nasledoval krásny program, ktorý potešil všetky prítomné ženy. Každá žena bola v závere podujatia obdarená červeným karafiátom.

small
7. 3. 2018

V stredu 7. marca 2018 sa  1 100 divákom v Mestskej Športovej hale prihovoril poslanec NR SR, podpredseda strany SMER – SD a  primátor mesta Košice Richard Raši, ktorý zaželal len to najlepšie všetkým ženám k ich sviatku MDŽ, ktorý si strana už tradične pripomína, ospravednil neprítomnosť premiéra SR a predsedu strany SMER-SD RobertaFica, ktorý sa nemohol zúčastniť podujatia kvôli aktuálnej politickej situácii.

small
6. 3. 2018

Do XXVII. ročníka 2. senickej futsalovej ligy nastúpili naši chlapci s dvomi výraznými posilami z prvej ligy, s Jakubom Herdom a Jaroslavom Tomišom. Mužstvo sa stabilizovalo a predsavzali si, že v tomto ročníku postúpia do prvej ligy.

small
26. 2. 2018

Tradičné podujatia organizované pri príležitosti  Medzinárodného dňa žien sme cez víkend začali v Bardejove a Michalovciach, úžasnú atmosféru, nové fotografie, aktuálne informácie a živé videá si môžete pravidelne pozerať na našom profile www.facebook.com/smersd alebo na našom webe www.strana-smer.sk .

 

small
25. 2. 2018

Dňa 25.2.2018 o 16.00 hod. v mestskej športovej hale v Michalovciach zorganizovala strana SMER – sociálna demokracia oslavy MDŹ. Osláv sa zúčastnil a zároveň aj celý program moderoval premiér SR pán Róbert Fico, spolu s ním sa osláv zúčastnili aj podpredseda vlády Peter Kažimír, podpredseda vlády Róbert Kaliňák, minister hospodárstva Peter Žiga a podpredseda strany SMER SD Richard Raši.

small
5. 2. 2018

V pondelok  5. februára 2018 sa v klube dôchodcov na Laboreckej ulici uskutočnil  7. ročník tradičného podujatia pre seniorov Mestskej časti Košice – Západ „Fašiangová kuchárka" . Gestorom a hlavným organizátorom bola Okresná organizácia Košice II. strany Smer – SD, ktorá spolu s podpredsedom strany SMER – SD a primátorom mesta Košice R. Rašim, poslancami Mesta Košice a MČ Košice – Západ za stranu Smer – SD zabezpečila financovanie tejto akcie.

small
19. 1. 2018

Už tradične sa začiatkom roka stretáva okresná organizácia strany SMER-SD v Banskej Bystrici so svojimi členmi, sympatizantmi a podporovateľmi. Nebolo tomu inak ani v piatok 19. januára. Približne 200 prítomným zaželal všetko dobré do nového roku aj podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu a podpredseda strany SMER-SD Peter Pellegrini.

small
6. 1. 2018

V stredu 3. januára sa konal už dvadsiatydruhý ročník novoročného šachového turnaja. Toto podujatie je čím ďalej tým viac populárne o čom svedčí aj rekordný počet účastníkov turnaja a zastúpenie z Čiech, Poľska, Maďarska, Bieloruska a Ruska. Organizátori podujatia, mesto Banská Bystrica, Matica slovenská, Centrum voľného času Banská Bystrica i samotní súťažiaci si podujatie pripomínajú k výročiu vzniku samostatnej Slovenskej republiky.

small
16. 12. 2017

Pri príležitosti blížiacich sa vianočných sviatkov starosta obce Častkovce Dušan Bublavý spolu so svojou manželkou pozvali obyvateľov obce na "Vianočný punč starostu obce", ktorý sa podával v sobotu 16.12.2017 v priestoroch obecnej tržnice. Všade bolo cítiť pohodovú vianočnú atmosféru, ktorú vianočnými  koledami dotvárala hudobná skupina Borovienka.

small
7. 12. 2017

Vo štvrtok 7. decembra študenti stredných škôl z okresu Nové Mesto nad Váhom prijali pozvanie poslanca NR SR Dušana Bublavého. V Národnej rade nás privítala pani Lujza Kittlerová, ktorá nám pútavo predstavila priestory. Po všeobecnom výklade sme sa so študentami presunuli na balkón rokovacej sály, kde práve prebiehala rozpráva k zákonu roka - štátnemu rozpočtu.

small

Stránky