starosta

Nachádzate sa tu

Očová má nového starostu Jána Senka

Viac ako 150 občanov v obci Očová sa v piatok 2. januára 2015 zúčastnilo na prvom zasadnutí nového zastupiteľstva, na ktorom zložil sľub a ujal sa funkcie starosta obce Ján Senko - poslanec NRSR a okresný predseda SMER-SD vo Zvolene a deväť poslancov obecného zastupiteľstva.

Novozvolený starosta vo svojom vystúpení k občanom predstavil svoj program rozvoja obce v nasledujúcich štyroch rokoch. Na slávnostnom zasadnutí sa zúčastnila aj podpredsedníčka NR SR Jana Laššáková a europoslanec Vladimír Maňka.

Stretnutie so starostami lučeneckého okresu

Vo štvrtok 9. apríla 2015 sa v Lučenci uskutočnilo stretnutie podpredsedníčky NR SR a krajskej predsedníčky strany SMER-SD JUDr. Jany Laššákovej s primátorkou Lučenca a so starostkami a starostami lučeneckého okresu. Po krátkom príhovore okresného predsedu strany SMER-SD a krajskej predsedníčky strany SMER-SD sa zo strany prítomných predstaviteľov lokálnej samosprávy otvorila zaujímavá a podnetná diskusia týkajúca sa problémov samosprávy. Stretnutia sa zúčastnili aj členovia okresnej rady strany, ktorá na čele s jej predsedom Ing.

Buzitka - 4. ročník súťaže vo varení kotlíkového guľášu

Ďalšie z vydarených podujatí, na ktoré nás pozval starosta obce Buzitka – Mirko Malatinec a na ktorom sa Okresná organizácia SMER – sociálna demokracia Lučenec spolu aj s jej predsedom Ing. Branislavom Hámorníkom aktívne prezentovala bol 4. ročník súťaže vo varení kotlíkového guľášu. Okresná organizácia sa z ôsmych prihlásených súťažných družstiev umiestnila na prvom mieste. Pekný výsledok nás všetkých potešil.

Subscribe to RSS - starosta