deň detí

Nachádzate sa tu

Okresná organizácia Košice II. zorganizovala MDD v prostredí rekreačného zariadenia Alpinka

Strana SMER – sociálna demokracia v Košiciach už tradične každý rok organizuje zaujímavé podujatia z príležitosti Medzinárodného dňa detí. Tak tomu bolo aj tento rok, kedy Okresná organizácia Košice II. zorganizovala takéto podujatie v prekrásnom prostredí rekreačného zariadenia Alpinka. Vážnosť podujatia potvrdila aj účasť predstaviteľov SMER – sociálna demokracia, ktorého sa zúčastnili europoslankyňa Monika Smolková, krajský predseda a minister životného prostredia Peter Žiga a minister zdravotníctva Viliam Čislák.

Skvelá nálada, obrovská radosť a maximálna spokojnosť

Popoludnie poslednej májovej soboty patrilo od 13. hodiny na najväčšom rožňavskom sídlisku Juh všetkým deťom. Práve pre nich okresná organizácia strany SMER-SD v Rožňave pripravila pri príležitosti Medzinárodného dňa detí množstvo skvelej zábavy, rôznych súťaží a obľúbených atrakcií.

Krátko po 14. hodine podujatie otvoril poslanec NR SR a predseda okresnej organizácie SMER-SD Ján Babič, ktorý privítal všetkých rodičov, starých rodičov a osobitne najmladších účastníkov – deti. Hneď po jeho vystúpení pozdravil všetkých prítomných aj štátny tajomník MPSVaR SR Jozef Burian.

Nevšedný deň detí v Údolí manitou

Nevšedný Deň detí pripravila Okresná organizácia SMER – sociálna demokracia v Sobranciach deťom základných škôl v prekrásnom prostredí na Alpinke v Košiciach. Čakala ich jazda do Údolia Manitou historickým detským vláčikom zo stanice Čermeľ.  V Údolí manitou na Alpinke boli pripravené zaújmavé aktivity, ale aj zábavné a poučné divadelné predstavenie klasickej rozprávky ,,Mlynček var“. Deti odchádzali domov plné zážitkov a dojmov z príjemne stráveného dňa.

Predseda parlamentu Peter Pellegrini oslávil Deň detí so žiakmi zo stredného Slovenska

Predseda Národnej rady SR Peter Pellegrini dnes popoludní prijal milú skupinku 47 žiakov od 5. po 9. ročník zo stredného Slovenska, zo ZŠ v Habovke. Prijatie malo neformálny charakter a nieslo sa v znamení Medzinárodného dňa detí. Žiaci boli usadení v rokovacej sále s veľkou poctou a predseda im k úprimnej gratulácii k ich sviatku porozdával malé sladké darčeky. Prekvapil deti svojou ústretovosťou a prirodzenosťou, poukázal na to, že ako minister školstva sa veľmi rád zaoberal riešením školskej problematiky a dobrý vzťah k mládeži je naďalej súčasťou jeho osobnosti. ,

Subscribe to RSS - deň detí