mesiac úcty k starším

Nachádzate sa tu

Minister na celoslovenskom stretnutí seniorov

Október už tradične patrí seniorom. Organizácia spojených národov vyhlásila v roku 1990 prvý októbrový deň za Medzinárodný deň starších ľudí. Odvtedy, je to už 25 rokov, sa v tomto mesiaci konajú rôzne podujatia venované skôr narodenej generácii.

Takouto peknou tradíciou sa stalo aj každoročné stretnutie, tentokrát v priestoroch Radošinského naivného divadla v Bratislave, za bohatej účasti seniorov z rôznych kútov Slovenska. Stretnutie organizovala Jednota dôchodcov na Slovensku v spolupráci s Ministerstvom práce, sociálnych vecí a rodiny SR.

Mesiac úcty k starším vo Veľkom Krtíši

V piatok 16. októbra 2015 sa v sále kultúrneho domu vo Veľkom Krtíši uskutočnila milá slávnosť, kultúrno-spoločenské podujatie konané pri príležitosti októbra - Mesiaca úcty k starším. Na tomto podujatí sa zúčastnili a prišli pozdraviť seniorov z Veľkého Krtíša a okolia významní predstavitelia politického života na Slovensku a zástupcovia strany SMER - sociálna demokracia,  predseda národnej rady SR Peter Pellegrini, poslanec NR SR Tibor Lebocký, poslanec banskobystrického VÚC Ondrej Kollár a prednosta okresného úradu Jozef Cuper.

Subscribe to RSS - mesiac úcty k starším