Robert Fico

Nachádzate sa tu

predseda strany SMER - SD
predseda klubu poslancov NR SR

 

Video: 
„Slovensku sa ekonomicky darí a my chceme, aby to ľudia reálne pocítili vo svojich peňaženkách.“
6. 8. 2018

Komentár predsedu strany SMER - sociálna demokracia Roberta Fica uverejnený v denníku SME

 

Ak v súčasnej dobe v strednej a východnej Európe niekto v demokratických parlamentných voľbách získa nadpriemerný výsledok a na základe takéhoto silného mandátu začne realizovať svoj volebný program, ktorý sa nepáči médiám, tretiemu sektoru a tzv. kaviarenským elitám, okamžite je označovaný za populistu a ohrozenie demokracie.

Malá
1. 8. 2018

Rozhovor predsedu strany SMER - sociálna demokracia Roberta Fica pre Extra plus:

 

Otázky Extra plus/Lenka Mayerová

15. marec 2018 – deň kedy ste podali demisiu sa zapíše tmavými písmenami v histórii strany Smer-SD. Mnohí vaši voliči ostali zaskočení, že ste podľahli tlaku ulice, ako dnes s odstupom štyroch mesiacov vnímate svoje rozhodnutie?

Malá
19. 7. 2018

Mediálna reakcia expremiéra Roberta Fica po vražde novinára Jána Kuciaka a jeho priateľky Martiny Kušnírovej bola podľa jeho poradcu a poslanca NR SR Erika Tomáša rýchla a obsahovala logické kroky. Robert Fico však neskôr priznal určitú chybu v komunikácii.

Malá
17. 7. 2018

PREJAV K VÝROČIU DEKLARÁCIE ZVRCHOVANOSTI

17. júl by mal byť pre Slovenky a Slovákov veľkým dňom. Pred 26 rokmi, v roku 1992 to bol práve slovenský národ, ktorý cez svojich volených zástupcov v Slovenskej národnej rade urobil rozhodujúci politický krok k vzniku samostatnej Slovenskej republiky.

Malá
3. 7. 2018

Iniciatíva Za slušné Slovensko, ktorá sa podporou vybraných kandidátov zapojila do jesenných komunálnych volieb, sa týmto krokom neuveriteľne demaskovala. Na tlačovej konferencii to vyhlásil predseda Smeru-SD a expremiér Robert Fico, ktorý predstaviteľov iniciatívy nazval Sorosove deti.

Malá
28. 6. 2018

Zasadnutie Európskej rady v Bruseli môže prehĺbiť brázdu nedôvery, ktorá je medzi členskými štátmi Európskej únie (EÚ). Vyhlásil to predseda Smeru-SD Robert Fico na štvrtkovej tlačovej konferencii v Bratislave predtým, ako sa popoludní stretnú v Bruseli premiéri a prezidenti členských krajín EÚ. Slovensko na summite zastupuje predseda vlády Peter Pellegrini.

Malá