Vnútorná politika

Nachádzate sa tu

 

REKONŠTRUKCIA WEBOVÉHO SÍDLA

Dobrý deň,

Aktuálne prebieha rekonštrukcia webového sídla strany SMER – sociálna demokracia. Z uvedeného dôvodu nemusia byť publikované informácie aktuálne. V najbližšom čase bude spustené nové sídlo, kde nájdete všetky dôležité informácie o strane SMER – SD, jej predstaviteľoch a dozviete sa aj názory strany na aktuálne politické dianie.

Ďakujeme za Vašu trpezlivosť a priazeň, ktorú nám prejavujete.

P. Pellegrini: Toto si myslím o Kaliňákovi

EXKLUZÍVNY ROZHOVOR Pellegrini prehovoril o únose Vietnamca: Toto si myslím o Kaliňákovi

Svojmu straníckemu kolegovi a exministrovi vnútra Robertovi Kaliňákovi verí. Vraj zatiaľ nemá informácie, ktoré by potvrdzovali, že sa Slovensko vedome podieľalo na únose vietnamského občana. Aj preto ho vyhlásenia prezidenta Andreja Kisku rozčúlili. O tom, ako vníma celú kauzu, ako aj o situácii v Smere-SD, sa denník Plus JEDEN DEŇ rozprával s premiérom Petrom Pellegrinim (42).

Robert Fico: Kto má vládnuť?

Komentár predsedu strany SMER - sociálna demokracia Roberta Fica uverejnený v denníku SME

 

Ak v súčasnej dobe v strednej a východnej Európe niekto v demokratických parlamentných voľbách získa nadpriemerný výsledok a na základe takéhoto silného mandátu začne realizovať svoj volebný program, ktorý sa nepáči médiám, tretiemu sektoru a tzv. kaviarenským elitám, okamžite je označovaný za populistu a ohrozenie demokracie.

Vyjadrenie Roberta Kaliňáka k pobočke Nočných vlkov v Dolnej Krupej

Nepáči sa mi, že hon na čarodejnice, rýchle kategorické závery vychádzajúce z minima dostupných informácii, stali sa u nás štandardom. V dnešných dňoch sú objektom takýchto rýchlokvasených súdov Noční vlci, ktorí otvorili pobočku v Dolnej Krupej. Netreba zabúdať a tieto moje slová smerujú celkom paradoxne hlavne k tým, ktorí často hovoria o demokracii, že sme demokratická krajina a nie policajný štát.

Martin Glváč, podpredseda NR SR: Nič trápnejšie, ako to čo predvádzajú redaktori "najnezávislejšieho" média na Slovensku som dlho nevidel

Sú prázdniny, Robert Fico nie je predsedom vlády, ale pri každej príležitosti redaktori nevynechajú príležitosť, aby si do neho kopli, otravujú ľudí nezmyslami a riešia si svoje osobné mindráky, frustráciu a akúsi osobnú pomstu, čo však s objektívnym podávaním informácií nemá nič spoločné. 

Človek by si možno aj so záujmom niečo prečítal, ale iba sa mu urobí nevoľno. Ako v prípade Andreja Bána, ktorý publikoval rozhovor s chatárom a horským nosičom. A jedna z otázok rozhovoru s chatárom bola aj táto perla:

Erik Tomáš po vražde Kuciaka bráni Fica: Boli to logické kroky, chceme poznať pravdu

Mediálna reakcia expremiéra Roberta Fica po vražde novinára Jána Kuciaka a jeho priateľky Martiny Kušnírovej bola podľa jeho poradcu a poslanca NR SR Erika Tomáša rýchla a obsahovala logické kroky. Robert Fico však neskôr priznal určitú chybu v komunikácii.

„Robert Fico mal na mysli to, či sme sa v rámci komunikácie nemali vybrať inou cestou, než sme išli,“ povedal Tomáš s tým, že vtedajší premiér Fico sa stretol so zástupcami všetkých bezpečnostných zložiek, podľa vzoru Malty sa vypísala aj miliónová odmena za informácie, ktoré pomôžu dolapiť vraha.

Stránky

Subscribe to RSS - Vnútorná politika