Martin Glváč, podpredseda NR SR: Nič trápnejšie, ako to čo predvádzajú redaktori "najnezávislejšieho" média na Slovensku som dlho nevidel

Nachádzate sa tu

19. 7. 2018

Sú prázdniny, Robert Fico nie je predsedom vlády, ale pri každej príležitosti redaktori nevynechajú príležitosť, aby si do neho kopli, otravujú ľudí nezmyslami a riešia si svoje osobné mindráky, frustráciu a akúsi osobnú pomstu, čo však s objektívnym podávaním informácií nemá nič spoločné. 

Človek by si možno aj so záujmom niečo prečítal, ale iba sa mu urobí nevoľno. Ako v prípade Andreja Bána, ktorý publikoval rozhovor s chatárom a horským nosičom. A jedna z otázok rozhovoru s chatárom bola aj táto perla:

Uvažovali ste ako by ste sa zachovali, keby hore vyšli politici ako Fico či Kotleba? 

Oni už jednoducho inak nevedia a budú robiť politiku zo  všetkého. Čakám, že Roberta Fica dajú aj do počasia. 


Po takej dôležitej otázke by sa Andrej Bán chatára, ktorý má 13 ročnú dcéru, mohol pokojne opýtať aj tieto otázky:

Viete si predstaviť, že by ste sa vedome rozprávali a zabávali s ľuďmi, ktorí niekoľkokrát znásilnili a brutálne zavraždili mladé dievča? Ako by ste zareagovali?   

Uvažovali ste niekedy, ako by ste sa zachovali, keby hore vyšli ľudia, ktorí chránia 2 x právoplatne odsúdených vrahov a bojujú za ich nevinu?

Nevadí vám, že niekoľko rokov obhajujem vrahov, ktorí ohavne zavraždili 19- ročnú študentku medicíny Ľudmilu Cervanovú? 

Nevadí vám, že moji kolegovia a priatelia sa stretávajú s týmito vrahmi, štrngajú si s nimi, zabávajú sa na vtipoch aj s pánom prezidentom Kiskom, kým matke zavraždenej upierajú právo na spravodlivosť? 


Keď sme spomenuli aj pána prezidenta, schvaľujete neslušný súboj pána Kisku so zubárom, ktorého obral o pozemok?  

Uvažovali ste už o tom, akoby ste sa zachovali, keby k vám hore vyšli politici ako pán prezident Kiska a kandidátka na úrad prezidenta pani Čaputová, ktorých spája oslava s vrahmi mladého dievčaťa? 

Ste s nami novinármi z najnezávislejšieho média spokojní, že sa vyhýbame medializácii tejto témy a chránime súčasného prezidenta Kisku a pani Čaputovú a už spomínaných vrahov? Takúto slušnosť si predstavujete na Slovensku?

Categories: 
Aktuality