V Humennom úspešne pokračovali oslavy MDŽ

Nachádzate sa tu

7. 3. 2018

V stredu 7. marca 2018 sa  1 100 divákom v Mestskej Športovej hale prihovoril poslanec NR SR, podpredseda strany SMER – SD a  primátor mesta Košice Richard Raši, ktorý zaželal len to najlepšie všetkým ženám k ich sviatku MDŽ, ktorý si strana už tradične pripomína, ospravednil neprítomnosť premiéra SR a predsedu strany SMER-SD RobertaFica, ktorý sa nemohol zúčastniť podujatia kvôli aktuálnej politickej situácii.

Za potlesku vystúpila na podium aj posankyňa NR SR a primátorka Jana Vaľová , ktorá tiež zaželala prítomným ženám krásny večer,  veľa energie a zdravia, pretože ženy zastávajú dôležitú úlohu v rodinnom živote a aj v tom spoločenskom.

V kultúrnom programe sa predstavil domáci FS Chemlon s energickými vystúpením, po ktorom nasledoval Pavol Hammel so svojimi nezabudnuteľnými hitmi a celý večerný program ukončil spevák Samuel Tomeček.

Ani tento rok nechýbalo odovzdávanie ocenení ženám, ktoré svojou každodennou starostlivosťou pomáhajú svojím rodinám prekonávať ťažké životné situácie. Ocenené boli Otília Semanová a Mária Poláková.

Regióny