MDŽ 2018 Michalovce

Nachádzate sa tu

25. 2. 2018

Dňa 25.2.2018 o 16.00 hod. v mestskej športovej hale v Michalovciach zorganizovala strana SMER – sociálna demokracia oslavy MDŹ. Osláv sa zúčastnil a zároveň aj celý program moderoval premiér SR pán Róbert Fico, spolu s ním sa osláv zúčastnili aj podpredseda vlády Peter Kažimír, podpredseda vlády Róbert Kaliňák, minister hospodárstva Peter Žiga a podpredseda strany SMER SD Richard Raši.

Osláv sa zúčastnilo asi 1 300 ľudí, ktorí privítali hostí búrlivým potleskom, následne hostia svojimi vtipnými historkami hlavne o ženách pozdravili a pobavili vďačné publikom, ktoré spontánne reagovalo.

Premiér vo svojom úvode privítal Okresného predsedu strany SMER SD a poslanca NR SR Ing. Emila Ďurovčíka, primátora mesta Michalovce Viliama Zahorčáka, prednostku Okresného úradu PHDr. Janu Cibereovú a všetkých prítomných.

Strana SMER SD pri príležitosti osláv MDŽ ocenila aj dve ženy za ich neoceniteľný prístup k životu a ich ochotu pomáhať iným.

Pre zúčastnených bol pripravený pestrý kultúrny program, v ktorom vystúpil domáci detský foklórny súbor Zempliník, následne Pavol Hamel a nakoniec Samo Tomeček band. 

Na koniec pri odchode každá žena bola obdarovaná krásnou ružou

Regióny