kaliňák

Nachádzate sa tu

Dobré srdce a ochota pomôcť v priamom prenose

Minister vnútra SR a podpredseda strany SMER –sociálna demokracia Robert Kaliňák bol hosťom známej televíznej relácie k charitatívnym nábojom.  

„Vilo Rozboril ma nedávno oslovil a pozval do relácie V siedmom nebi. Po vypočutí príbehu 12-ročného Jožka zo Svidníka som neváhal ani sekundu. Tento skromný chlapec sa musel vyrovnať so smrťou mamky a v neľahkých podmienkach začal snívať svoj veľký sen - stať sa profesionálnym hasičom“, uviedol R. Kaliňák.

R. Kaliňák: V otázkach migrantov sme solidárni s Českou republikou, Maďarskom a Poľskom

Povedal to minister vnútra SR Robert Kaliňák v rámci zasadnutia Rady EÚ pre vnútorné záležitosti v Bruseli vo štvrtok 7. decembra 2017. Českú Republiku, Maďarsko a Poľsko Európska komisia  zažalovala na Súdnom dvore EÚ v súvislosti s relokáciami nelegálnych migrantov. Minister pripomenul, že nejde o žiadne prekvapenie, lebo komisia túto možnosť naznačila už pred niekoľkými mesiacmi. Zároveň vyjadril názor, že "tak trochu" ide o rozhodnutie, ktoré má rozdeliť krajiny V4.

Mimoriadna schôdza NR SR - Odvolávanie Roberta Kaliňáka

Vo štvrtok popoludní začala mimoriadna schôdza NR SR s jediným bodom programu – Odvolanie ministra vnútra SR Roberta Kaliňáka. Po viac ako 13 hodinách vystúpení

minister vnútra SR Robert Kaliňák zostáva vo vládnej funkcii. Za návrh opozície vysloviť mu nedôveru hlasovalo len 53 poslancov zo 128 prítomných.

Subscribe to RSS - kaliňák