futbal

Nachádzate sa tu

Robert Fico: Ak má Slovensko napredovať vo futbale, musí vybudovať kvalitnú infraštruktúru

„Ak má Slovensko napredovať vo futbale a dosahovať porovnateľné výsledky s výsledkami z posledných dní a mesiacov, tak musíme vybudovať kvalitnú infraštruktúru,“ povedal premiér Robert Fico na kontrolnom dni na stavenisku Národného futbalového štadióna v Bratislave.

Výstavba futbalového stánku by mala byť ukončená v roku 2018. „Kto si pamätá Tehelné pole, tak rodičia sem nechceli chodiť s deťmi, prostredie bolo dehonestujúce,“ dodal premiér a verí, že nový futbalový štadión bude lákať celé rodiny nielen na futbal, ale aj na rôzne spoločenské podujatia.

Futbalový turnaj o pohár okresného predsedu - Brezno

Okresná organizácia strany SMER–sociálna demokracia v Brezne, v spolupráci s obcou Podbrezová, zorganizovala v tretiu májovú nedeľu Futbalový turnaj pre žiakov 1. stupňa základných škôl z okresu Brezno. Spomedzi 8 tímov, ktoré sa turnaja zúčastnili, sa víťazom stala ZŠ Čierny Balog, druhé miesto si odniesla ZŠ Nemecká a stupne víťazov doplnila ZŠ Pohronská Polhora, ktorá obsadila tretie miesto. Prví traja si odniesli futbalové poháre a všetci súťažiaci sa potešili sladkým odmenám. Každá základná škola dostala futbalové lopty pre ďalší rozvoj svojich talentovaných žiakov.

TRNAVA: Robert Fico na kontrolnom dni tesne pred otvorením nového štadióna

Predseda Národnej rady SR Peter Pellegrini, premiér Robert Fico a predseda Slovenského futbalového zväzu (SFZ) Ján Kováčik absolvovali dnes posledný kontrolný deň na Štadióne Antona Malatinského (ŠAM) v Trnave pred jeho večerným slávnostným otvorením. Trávnik štadióna pred vypredaným hľadiskom pokrstia legendy Spartaka Trnava a Ajaxu Amsterdam a po nich je na rade zápas FC Spartak Trnava – Atlético Paranaense.

TRNAVA: Na Štadióne A.Malatinského postavia aj západnú tribúnu, kapacita sa zvýši

Premiér Robert Fico dnes na kontrolnom dni na Štadióne Antona Malatinského v rámci komplexu City Arena v Trnave ocenil, ako tempo výstavby napreduje. Aktuálne sú obe jeho časti, športová i komerčná, rozostavané na 85 percent. Termín otvorenia je stanovený na koniec augusta.

Subscribe to RSS - futbal