prijatie

Nachádzate sa tu

Peter Pellegrini dnes prijal šporotovcov 1. Európskych športových hier, ktorí reprezentovali Slovensko v azerbajdžanskom Baku

„Vždy, keď sa vztyčuje vlajka a hrá slovenská hymna, behajú mi zimomriavky po chrbte. Pociťujem nesmiernu hrdosť, že máme takých úžasných športovcov, ako ste Vy.“ Týmito slovami dnes predseda parlamentu Peter Pellegrini privítal päťdesiatku športovcov, ktorí reprezentovali Slovensko na 1. Európskych športových hrách, ktoré sa konali počas júnových dní v hlavnom meste Azarbajdžanu- Baku. Prvotná myšlienka o založení Európskych olympijských hier bola započatá vďaka súhlasu 49 národných olympijských výborov, a to v tajnom hlasovaní.

Predseda parlamentu Peter Pellegrini dnes prijal najúspešnejšie volejbalistky Slovenska

Predseda Národnej rady SR Peter Pellegrini dnes prijal šarmantnú návštevu. Do parlamentu totiž prišlo 12 hráčok volejbalového družstva. Slávia Ekonomická univerzita.Sprevádzali ich tréneri Matej Hančík a Michal Matušov, nechýbali však ani prezident Volejbalového klubu Vladimír Hančík, viceprezidentka Eva Podhorná, rektor bratislavskej Ekonomickej univerzity Ferdinant Daňo, či jej prorektor Rudolf Sivák.

Subscribe to RSS - prijatie