odovzdanie

Nachádzate sa tu

Odovzdanie 72-bytovej jednotky v Poltári

Mesto Poltár vyriešilo svoj problém s bytmi pre sociálne slabšie skupiny obyvateľov tak, že odkúpilo od Banskobystrického samosprávneho kraja ešte v roku 2010 nepotrebný internát Strednej odbornej školy sklárskej a z prostriedkov Štátneho fondu rozvoja bývania a vlastných finančných prostriedkov sa schátraná budova premenila na krásne jednoizbové a dvojizbové byty, v ktorých nájde strechu nad hlavou 72 rodín.

Občania odovzdali počas tretej zbraňovej amnestie vyše 3000 zbraní

V rámci tretej zbraňovej amnestie občania odovzdali na policajných útvaroch 3035 zbraní a 36 326 kusov streliva. Informovali o tom 8. júna 2015 na tlačovej konferencii podpredseda vlády a minister vnútra SR Robert Kaliňák a viceprezident Policajného zboru Ľubomír Ábel.

Zbraňová amnestia trvala šesť mesiacov od 1. decembra 2014 do 31. mája 2015 a občania mohli počas nej beztrestne odovzdať na útvaroch Policajného zboru nelegálne držané zbrane a strelivo.

Minister Juraj Draxler slávnostne odovzdal do užívania modulovú školu v Dunajskej Lužnej

V areáli Základnej školy v obci Dunajská Lužná dnes prestrihnutím pásky odovzdali do užívania nové priestory. V škole pribudlo osem tried modulového typu, čo vyrieši aktuálny kritický stav, keď sa deti učili v provizórnych podmienkach. Slávnostného aktu sa zúčastnil minister školstva, vedy, výskumu a športu SR Juraj Draxler i minister financií Peter Kažimír.

Dobrovoľné hasičské zbory v Bratislave dostali nové vozidlá

Nové vozidlá pre dobrovoľné hasičské zbory nie sú darom, ale splatením dlhu za to, čo dobrovoľní hasiči pre svoju obec vykonali. Tieto slová vyslovil minister vnútra Robert Kaliňák (Smer-SD) pri príležitosti dnešného odovzdania siedmich nových automobilov pre dobrovoľné hasičské zbory (DHZ) v Bratislavskom kraji.

Subscribe to RSS - odovzdanie