Stretnutia s občanmi

Nachádzate sa tu

 

Aj v Prešove si uctili ženy

Ako každý rok, aj tento mesiac si Okresná organizácia SMER-SD v Prešove pripomenula Medzinárodný deň žien prípravou prijemného posedenia v kruhu nielen žien, ale aj členov Okresnej rady a poslancov MsZ a VÚC.Na úvod privítala Okresná predsedníčka Ing. Svetlana Pavlovičová, MBA všetkých prítomných a zaželala ženám k tomuto sviatku len to najlepšie. Počas celého posedenia vládla veselá atmosféra, plná smiechua dobrej hudby. Nechýbalo ani občerstvenie v podobe kávy a dezertu ktorý potešil ako chuťové bunky, tak aj oči.

V Humennom úspešne pokračovali oslavy MDŽ

V stredu 7. marca 2018 sa  1 100 divákom v Mestskej Športovej hale prihovoril poslanec NR SR, podpredseda strany SMER – SD a  primátor mesta Košice Richard Raši, ktorý zaželal len to najlepšie všetkým ženám k ich sviatku MDŽ, ktorý si strana už tradične pripomína, ospravednil neprítomnosť premiéra SR a predsedu strany SMER-SD RobertaFica, ktorý sa nemohol zúčastniť podujatia kvôli aktuálnej politickej situácii.

Predstavitelia strany sa opäť stretnú so ženami po celom Slovensku

Predseda strany Robert Fico spolu s podpredsedami strany a predstaviteľmi stany v regiónoch absolvujú pri príležitosti Medzinárodného dňa žien v dňoch 25. febtuára až 8. marca tradičnú sériu kultúrno-spoločenksých stretnutí so ženami po celom Slovensku. Ako prvý navštívia Košický kraj, a to už cez víkend 25. - 26. februára, kde sa stretnú so ženami o 15.30 hod. v Trebišove (Mestské kultúrne stredisko) a o 18.00 hod. v Košiciach (Jumbo centrum). V nedeľu sa na predsedu a podpredsedov strany môžu tešiť ženy o 15.00 hod. v Bardejove (Športová hala) a o 17.00 hod.

Oslavy Medzinárodného dňa žien boli tradične úspešné

Domy a stánky kultúry  v slovenských mestách sa uplynulý víkend stali dejiskom tradičných každoročných osláv Medzinárodného dňa žien. Predstavitelia strany si napriek turbulentnej politickej situácii našli čas na stretnutie so ženami v Senci, Trnave, Liptovskom Hrádku, Poprade, Spišskej Novej Vsi, Zvolene, Bánovciach nad Bebravou a v Zlatých Moravciach. "MDŽ je súčasťou nášho kalendára už 17 rokov a organizujeme podujatia, ktoré sa stretávajú s veľkým záujmom verejnosti, bez ohľadu na to, či sme vo vláde alebo nie", podotkol predseda strany.

tagy:: 

Stretnutie s občanmi v Humennom

Predstavitelia strany SMER – sociálna demokracia pokračovali aj v sobotu v šnúre stretnutí s občanmi.  Atmosféra v Mestskej športovej hale v Humennom bola opäť perfektná. Podujatím tradične sprevádzal moderátor Martin Nikodým a skupina Desmod spievala výber známych a obľúbených hitov Karola Duchoňa v sprievode Big Bandu Jula Selčana, Zlatých Huslí a Dua La Femme.   

SMER – SD odštartoval sériu stretnutí s občanmi po celom Slovensku

Predstavitelia strany SMER – sociálna demokracia dnes v Detve odštartovali sériu stretnutí s občanmi. V priebehu štyroch nasledujúcich týždňov predseda strany SMER – SD Robert Fico spolu so svojimi kolegami absolvujú stretnutia v pätnástich mestách po celom Slovensku. Podujatiami sprevádza moderátor Martin Nikodým a skupina Desmod spieva jedinečný výber hitov Karola Duchoňa. V sprievode Big Bandu Jula Selčana, Zlatých Huslí a Dua La Femme sa diváci môžu zahriať napríklad pri Čardáši dvoch sŕdc, vyznať lásku Elene, Dievčaťu z Budmeríc, Matke aj Nášmu rodnému kraju.  

SMER – SD na stretnutiach s občanmi po celom Slovensku

Predstavitelia strany SMER – SD absolvujú od konca októbra do konca novembra sériu stretnutí s občanmi v mestách po celom Slovensku. Okrem diskusie politikov na aktuálne témy, ktorými v týchto dňoch žije naša krajina, je vždy pripravený aj zaujímavý kultúrny program. Prítomných potešia piesne Otta Weitera, Berca Balogha, Marcely Laiferovej či Kataríny Hasprovej v sprievode kapiel Big Band a Zlaté husle. Záver stretnutí patrí vystúpeniu tanečnej umeleckej skupiny Čarovné ostrohy. Moderátorom podujatí je Martin Nikodým.

Stránky

Subscribe to RSS - Stretnutia s občanmi