VYJADRENIE: Podpredsedu NR SR Martina Glváča na dnešné stanovisko poslankyne OĽaNO-NOVA Veroniky Remišovej

Nachádzate sa tu

2. 8. 2017

Poslankyňa Veronika Remišová z OĽaNO prekrýva svoje zlyhanie na pondelkovej (1.8.) tlačovej besede ďalšími vymyslenými konštrukciami. V duchu hesla, topiaci sa aj slamky chytá, sa stále viac zamotáva vo svojich lžiach.
Ešte v pondelok klamala, že firma v ktorej som do roku 2006 pôsobil v dozornej rade je partnerom prijímateľa eurofondov. Potom, čo som ju zverejnením videozáznamu na svojom facebooku usvedčil z klamstva, dnes hovorí o úplne inej firme. Pritom skutočným partnerom výskumného projektu je ďalšia celkom iná firma - Water Partner Slovakia, s ktorou som nemal nikdy nič spoločné. A na základe tohto gulášu plného klamstiev, chce pani Remišová dokázať nedokázateľné. Namiesto toho, aby sa ospravedlnila, k čomu som ju vyzval, obhajuje svoje klamstvá hádzaním ďalšej špiny. Týmito opakovanými lžami znevažuje nielen poslanecký mandát, ale uráža aj inteligenciu občanov SR.
Z jej stanoviska zrejmé, že pani poslankyňa evidentne nerozumie pojmom ako dozorná rada, predstavenstvo, štatutárny orgán, spoločník, akcionár ako aj byť vo firme a narába s nimi tak ako sa jej to práve hodí, len aby nemusela priznať svoje zlyhanie.


Martin Glváč
podpredseda NR SR