Trenčiansky pelotón úspešne dorazil do cieľa

Nachádzate sa tu

5. 11. 2017

Počas prázdninovej Tour de Baška 2017 navštívil Jaro Baška so svojím pelotónom na bicykli každý kút Trenčianskeho kraja. Premenené na drobné to znamená 25 etapových dní, 276 obcí a miest a viac ako 1100 prejazdených kilometrov.

Opäť sa potvrdilo, že kontakt s ľuďmi priamo v teréne je najefektívnejší. Na potulkách po kraji sa detailne hovorilo o tom, čo sa za uplynulé obdobie v trenčianskom kraji podarilo spraviť, v ktorých oblastiach treba pridať, kde ľudí päta najviac tlačí. Otvorene sa hovorilo o problémoch v jednotlivých regiónoch, víziach, pripravovaných projektoch i plánoch na najbližších päť rokov.

Tour de Baška odštartovala Trenčianskou etapou 5. júla 2017 symbolicky na Trenčianskom hrade, záver zaobstarala 25. Rybansko-Hostianska etapa v predposledný augustový deň. Jaroslava Bašku počas cyklistickej tour sprevádzali desiatky ľudí priamo v pelotóne, najmä mladí, členovia, sympatizanti strany, aktívne sa do kampane  zapojili aj členovia MSD z celého Trenčianskeho kraja. Ponuka pre ľudí pracovať „Moderne, zodpovedne a otvorene“, ktorá bola volebným posolstvom pred štyrmi rokmi, zaujala. Sľuby neostali len na papieri, za súčasného župana hovoria výsledky, čo ľudia ocenili aj vo voľbách 4. novembra.

Regióny