Pracovná návšteva Roberta Fica v okrese Trebišov a Košice

Nachádzate sa tu

10. 6. 2015

Pracovná návšteva pána Roberta Fica v okrese Trebišov a Košice začala besedou so študentmi Spojenej školy v Sečovciach o prínose členstva Slovenska v Európskej únii i o súčasnej napätej medzinárodnej situácii.

Na stretnutí s pestovateľmi a výrobcami vín na Tokaji  sa hovorilo o problémoch, ktoré súvisia s vlastníckymi vzťahmi k neusporiadaným pestovateľským plochám viníc i rozvojovými možnosťami regiónu Južného Zemplína. Návštevu ukončil prehliadkou novootvorenej vyhliadkovej veže na Tokaji a návštevou Obecného úradu v Malej Tŕni. Predseda vlády Robert Fico v závere pracovného dňa zavítal do obce Hriadky kde oficiálne prestrihnutím pásky odovzdal do užívania multifunkčné ihrisko a besedoval s predstaviteľmi samosprávy spádových obcí. 

Druhý deň návštevy Košického kraja predseda vlády SR a predseda strany SMER – sociálna demokracia Robert Fico sa stretol so študentmi Gymnázia Šrobárová a Gymnázia Alejová 2 Košice. Témou besedy bola Slovensko a Európska únia. Na obidvoch stretnutiach študenti živo diskutovali, čo okrem iného svedčí o tom, že mladí ľudia majú záujem o dianie na Slovensku, ale aj o dianie v zahraničí. Dvojdňovú návštevu Košického kraja Robert Fico ukončil tlačovou konferenciou za veľkej účasti novinárov.

Regióny