Novoročný aktív v Lučenci

Nachádzate sa tu

26. 1. 2017

Dňa 26. januára 2017 sa konal novoročný aktív členov Okresnej organizácie politickej strany SMER – sociálna demokracia Lučenec. Predseda okresnej organizácie a poslanec zastupiteľstva BBSK Branislav Hámorník informoval prítomných o záveroch Okresného snemu zo 4. novembra 2016 a o hlavných prioritách okresnej organizácie na rok 2017. Členka okresnej rady Jana Haláková informovala účastníkov aktívu o záveroch z pracovného snemu strany z 10. decembra 2016, programových tézach strany a o prioritách SMERU - sociálna demokracia na rok 2017.

Novoročného aktívu sa zúčastnila aj poslankyňa NR  SR a krajská predsedníčka politickej strany SMER – sociálna demokracia Janka Laššáková, ktorá informovala o dodržiavaní a plnení záväzkov strany, ako aj o aktuálnom politickom dianí.

V rámci diskusie sa najviac rozoberala problematika cien elektrickej energie. Na záver Branislav Hámorník a Janka Laššáková zapriali všetkým prítomným do nového roku hlavne veľa zdravia, spokojnosti a mnoho osobných a pracovných úspechov.

Regióny