Cesta rozprávkovým lesom v Turčianskych Tepliciach

Nachádzate sa tu

28. 5. 2016

Okresná organizácia strana SMER - SD v Turčianskych Tepliciach sa v sobotu 28. mája spolupodieľala  na oslavách sviatku MDD v Turčianskych Tepliciach, s názvom ,,Cesta rozprávkovým lesom". V rozprávkovom lese sme mali stanovište s motívom rozprávky ,,Poľovník, vlk, červená čiapočka a stará mama". Nechýbal ani kráľ našich lesov, medveď a nezbedník zajačik. Deti po splnení úloh boli odmenené sladkosťami a vodičkou zahasili smäd.

Deti spoznávali  zvieratká, rastlinky, ihličnaté a listnaté stromy, kvietky, učili sme ich, ako sa chovať v lese, maľovali, hádzali loptičkami a  šiškami na cieľ, fúkali balóny a iné. Detí bolo viac ako 500 a spolu s rodičmi prešlo našim stanovišťom cez tisíc ľudí. Počasie bolo krásne a deti sa  nesmierne potešili skutočnému poľovníkovi a  zvieratkám, medveďovi, vlkovi, zajacovi, ale aj červenej čiapočke a jej starej mame. 

I pre dospelých bol deň ich detí a vnúčat mimoriadne krásny, ale hlavne nevšedný, neopakovateľný. Všetci sa tešíme na budúcoročné oslavy sviatku MDD.

 

Regióny